Колко периоди на хокей и техния ранен етап на кариерата

Канада обикновено се нарича родното място на хокей. От незапомнени времена, че сме достигнали датата на първата хокей мача - 3 март, 1875 в Монреал. Веднага започна да извършва официален мач е разликата, но в периоди на хокей и каква е тяхната продължителност. Шайбата и първите 7 от правилата на хокей се появи само през 1877 година. Игри продължило дълго време, и тъй като замяната е разрешено само за увреденото лице, и един от играта до края на мача играчите едва пълзяха от умора.

Постепенно броят на играчите е намален 50-6, мрежата се появи на вратата, отстъпи пред пусне играчите, имаше чаши и съвпада с професионален и любителски спортисти е било позволено да се промени по време на игра, както и на правилата относно продължителността на периода, не са се променили. Само през 1911 г. в основните регламенти, предписани, но в периоди на хокей и това, което те продължителност.

Играта е бързо набира популярност в целия свят и в XX век, се е разпространил в целия Северното полукълбо.

С течение на времето, имаше две школи на хокей - в Европа и Канада. От 1920 г., хокей е включена в програмата на Зимните олимпийски игри.

Как много периоди хокей

За дълго време, правилата за хокей боеве не е бил един и същ за всички страни и части на света. В Америка и Европа, той се различава значително. Те бяха дълги дебати за това какво трябва да бъде срокът на хокей, колко минути ще продължи, и каква е продължителността на цялата игра. Ако играта е било позволено вързан, тя е по-лесно. След мача продължава три периоди от 20 минути и 15 прекъсвания между тях. време на играта се счита за съдията с хронометър, с изключение на спирките в играта - в случай на отстраняване, на лицето на еднократните и други облекчения.

В играта е да спечелите

За по-голям турнир конкуренцията е разпределение на времето за игра не е достатъчно подходяща, тъй като те участват голям брой отбори и реми мачове бяха удължи до безкрайност. Екипите не са толкова активни игра, губят остротата и динамиката на хокей. Ето защо, фенове и организатори на конкурса по целия свят, че е важно не колко трае в продължение на хокей, и то за равенство не е бил, и мачът винаги е бил победител. Бяха проведени срещи за идентифициране на фаворит. За същия период от време, в резултат завърши наравно, след 3 dvadtsatiminutok, вратовръзка започна да се въведе допълнителен извънреден труд. След много обсъждания, както е в период на хокей, беше решено да го инсталирате в срока от 10 минути, за да играе преди първата от целите си.

За остри игри са още един правило: на терена пет играчи време извънредно и четири до увеличаване на динамичните тактически конструкции и замествания.

Според правилника на KHL, ако за цялото време, колко трае в продължение на хокей не се вкара победния гол, екипът след продължение опитва да грабне победата в дузпи - на дузпи. Първо, всеки отбор от своя страна прави серия от три изстрела, и още - до успешен хвърлят шайбата в целта. В този случай, само финала шайби зависи от времето, когато мачът приключи, тя е много по-кратък, отколкото на дълги и изтощителни периоди в миналото. Bullets изглеждат впечатляващи, но като се има предвид колко периоди хокей, екипи се опитват да разрешат проблема с победа по време на игра, за да не се налага допълнителна тежест върху уморен играта на вратарите.

Турнири Плейоф

През последните етапи на мачовете на Continental хокейна лига са особено остри и изразителни. Екипът на губещата "сваля" от последващи игри от поредицата. Но в плейофите не знае колко много периоди в хокей, защото в тази част на турнира има дузпи, а резултата от играта реши назначаването на допълнителни периоди, за да спечели един от отборите.

Ако един извънреден труд, победителят не се определя, след кратка почивка започва още известно време, и така нататък.

Стойността на всеки шайба по време на игра е с голяма стойност. Но тя има и обратен ефект - играчите се страхуват да направи грешка и да даде на противника да отбележи гол, играта се извършва в защитата и не е активна. Защото плейофите доста изтощително както за публиката, така и за играчите.

CHL на запис

В историята на Continental хокейна лига През март 2014 г. в четвърт-финалите, играе изключване игра продължила 127 минути. Мачът завърши в срок 7 с гол за 3: 4. Ето защо, дори и днес, за да се отговори на въпроса, колко периоди в хокей, определено не работят. Възможно е, че този запис някога ще бъдат надминати.